CANactions
CANaction School Talk разом з Urban Space Radio запускає одно сезонний подкаст, присвячений житлу як локалізації наслідків глобальних викликів, таких як зміни клімату, глобальна міграція та тривала урбанізація.

Встановлюючи зв'язки між різними європейськими культурами планування та проєктування, національною житловою та комунальною політикою, формами оренди та власності, майбутніми стратегіями та соціальними моделями виробництва й споживання житла, ми прагнемо знайти відповідь на одвічне питання—"Як створити кращі місця для життя?".

ПОДКАСТ #2
>> Зустрічаючи інше: сторітелінг та етика
з Мануелем Франсіско Суса >>>>>>
Сторітелінг є важливою складовою нашого повсякденного життя. Він керує і формує наше розуміння себе, життя, а також досвіду інших, з'єднує простір між людьми і є складовою частиною спільноти. Це спосіб дослідження, створення та поширення знань. Цей метод допомагає визначати мрії та ідеали, записувати культурні та історичні звіти, виправдовувати політичні дії.

Розповідь історій, як художньо так і документально, має глибокі етичні наслідки.

Вони є уявленнями продосвід і знання, а ті значення, які ми приносимо у них, можуть як ізолювати, так і розширити можливості.

Manuel Francisco Sousa—практик і дослідник у сфері документальних і портретних зображень. Має ступінь магістра в галузі дизайну та візуальної культури від Escola Superior de Design, IADE Лісабон, а також другий ступінь магістра з фотожурналістики та документальної фотографії London College of Communication, University of the Arts London. Зараз Мануель аспірант в University of the Arts London. Наукові інтереси дослідника зосереджені на етиці зустрічі з іншими в документальному жанрі. А саме на сучасних тенденціях та перетинах із практиками взаємодії у сучасній документальній фотографії.
Слухати подкаст:
ПОДКАСТ #1
>> Мікрорайони Тбілісі
з Тінатін Гургенідзе
>>>>>>
Тінатін живе і працює в Берліні. Вона вивчала архітектуру і міський дизайн у Тбілісі та Барселоні. Зараз вона працює над докторською дисертацією, присвяченої (пост) радянському
масовому будівництву в селищі Глдані, передмістя Тбілісі. У роботі Тінатін акцентує увагу на соціологічному підході до архітектури та міського простору, намагаючись зрозуміти, що сталося зі Глдані в перехідний період після відновлення Грузією своєї незалежності в 1991 році.
Крім авторства кількох публікацій і лекцій, Тінатін є співзасновницею та арт-директоркою Тбіліської архітектурної бієнале.

Слухати подкаст: