CANactions
КОМАНДИ ОТГ
ІНТЕГРОВАНЕ ПРОСТОРОВЕ ПЛАНУВАННЯ ДЛЯ ОБ'ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД
ПрОГРАМА ПЕРЕДБАЧАЄ:
Розробка візії сталого розвитку ОТГ в контексті регіону та всієї країни;
Підвищення компетенцій співробітників ОТГ у питаннях просторового розвитку;
Планування стратегічно ефективного використання земель і природних ресурсів;
Розробка стратегічних концепцій транспортної та соціальної інфраструктури;
Напрацювання прототипів пілотних проектів для залучення інвестицій.
СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ ОТГ
Координатор Робочої групи
(Категорія А)
Член Робочої групи
(Категорія Б)
Член Робочої групи
(Категорія В)
Голова ОТГ
залучені у консультативній ролі; беруть участь у підготовці та публічного слухання у громаді та в підсумковій конференції
учасники вступного семінару та проектної Студії
Член Робочої групи
(Категорія А. Б або В)
Член Робочої групи
(Категорія Г)
ЗАХОДИ ПРОГРАМИ
Члени Робочої групи, що представляють громаду, будуть задіяні до освітньо-практичних заходів програми у період з листопада 2018 р. до жовтня 2019 р. Зокрема, передбачається делегування членів Робочої групи для участі у наступних заходах:
12-14 листопада
2018
12-14 листопада
2018
семінар «Вступ до стратегічного просторового
планування для ОТГ» (Київ)
3 делегати від ОТГ (на чолі з Координатором Робочої групи)
2-7 грудня
2018
2-7 грудня
2018
міжнародна поїздка для вивчення досвіду країн Скандинавії
1 делегат від ОТГ (Координатор Робочої групи)
21-25 січня
2019
21-25 січня
2019
воркшоп 1
(регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування)
Брифінг та комплексний аналіз ситуації у досліджуваних ОТГ;
Визначення місцевих цільових груп;
Аналіз динаміки та потенціалу для просторового розвитку ОТГ.

3 делегати від ОТГ (на чолі з Координатором Робочої групи)
18-22 лютого 2019
18-22 лютого 2019
воркшоп 2
(регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування)
Формулювання гіпотез та можливих сценаріїв просторового розвитку;
Визначення загального стратегічного підходу та тематичних фокусів;
Розробка альтернативних "візій майбутнього" досліджуваних ОТГ.

3 делегати від ОТГ (на чолі з Координатором Робочої групи)
11-12 березня 2019
11-12 березня 2019
воркшоп 3
(публічний захід в ОТГ)
Підготовка і проведення презентацій результатів комплексного аналізу та "візій майбутнього" перед місцевою громадою, збір ідей та відгуків

6 делегатів від ОТГ (повний склад Робочої групи)
15-19 квітня
2019
15-19 квітня
2019
воркшоп 4
(регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування)
Формулювання загальної концепції просторового розвитку на базі обраного сценарію;
Розробка плану реалізації концепції та дорожної карти проектів.

3 делегати від ОТГ (на чолі з Координатором Робочої групи)
14-18 травня 2019
14-18 травня 2019
воркшоп 5
(регіональний Центр розвитку місцевого самоврядування)
Підготовка елементів концепції просторового розвитку ОТГ: плану (набору картосхем), пілотних проектів міського розвитку та текстових звітів (проектного щоденника).

3 делегати від ОТГ (на чолі з Координатором Робочої групи)
осінь 2019, Київ
осінь 2019, Київ
підсумкова конференція, обговорення розроблених концепцій просторового розвитку та обмін досвідом
6 делегатів від ОТГ (повний склад Робочої групи)
Учасники програми
Барська міська громада
Вінницька область
Великобілозерська сільська громада
Запорізька область
Високопільська селищна громада
Херсонська область
Гуляйпільська міська громада
Запорізька область
Девладівська сільська громада
Дніпропетровська область
Делятинська селищна громада
Івано-Франківська область
Дубівська сільська громада
Волинська область
Золочівська сільська громада
Харківська область
Кіптівська сільська громада
Чернігівська область
Комиш-Зорянська селищна громада
Запорізька область
Лиманська міська громада
Донецька область
Любарська селищна громада
Житомирська область
Малодівицька селищна громада
Чернігівська область
Матусівська сільська громада
Черкаська область
Межівська селищна громада
Дніпропетровська область
Мирогощанська сільська громада
Рівненська область
Новопсковська селищна громада
Луганська область
Оріхівська міська громада
Запорізька область область
Підволочиська селищна громада
Тернопільська область
Полонська міська громада
Хмельницька область
Ржищівська міська громада
Київська область
Сторожинецька міська громада
Чернівецька область
Судововишнянська міська громада
Львівська область
Тальнівська міська громада
Черкаська область
Тетерівська сільська громада
Житомирська область
Тростянецька міська громада
Сумська область
Фурсівська сільська громада
Київська область
Шацька селищна громада
Волинська область область
Щербанівська сільська громада
Полтавська область
Якушинецька сільська громада
Вінницька область