CANactions
Видання «Міста для людей» Йена Ґeла українською
CANactions у співпраці з видавництвом «Основи» здійснює видання бестселеру світової урбаністики «Міста для людей» Йена Ґeла українською.

Більше п'ятдесяти років Йен Ґeл допомагає перетворювати міські середовища в усьому світі на основі своїх досліджень про те, як люди фактично використовують або можуть використовувати місця, де вони живуть та працюють.

Книга видана 32 мовами та є основоположною класикою для тих, кто пов'язаний або цікавиться міським розвитком в усьому світі. Йен Ґeл - визнаний експерт з питань якості міського середовища з великим досвідом проектування громадських просторів. Він глибоко розуміє міські проблеми і пропонує підходи до їх вирішення.

Презентація книги відбудеться на 11-му Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions 21 квітня в Києві. Йен Ґeл вперше відвідає Україну, щоб представити «Міста для людей» українській аудиторії.

Поява якісної літератури в сфері архітектури та урбаністики в Україні - наша давня мрія. Міста для людей» українською є нашим першим досвідом книговидання та знайомства української аудиторії з літературним надбанням світу. В нас є великі плани щодо розвитку такого нового та довгоочікуваного для нас напрямку діяльності, тому для нас дуже важлива ваша підтримка.

Приєднуйтесь до нашої місії.


За темою